Čím kvalitnejšie vybavenie kuchyne, tým väčší komfort Vám ponúkne. Preto používame najkvalitnejšie kovania a mechanizmy, ktoré zabezpečia bezúdržbový a tichý chod po celý čas užívania kuchyne, pretože Vám poskytujeme doživotnú záruku na kovania BLUM.

Dokážeme využiť miesto v rohu:

kovania BLUM
Praktické a komfortné využitie úložného priestoru v rohových skrinkách. Optimálne spojenie nárokov na prehľadnosť s maximálnym využitím miesta. Všetka manipulácia je  neuveriteľne ľahká.

Dokonalý prehľad na prvý pohľad

Rohové skrinky
Obľúbené výklopné dvierka horných skriniek vyžadujú spoľahlivé kovanie, ktoré oceníte pri častom používaní v prehľadnej kuchyni. Úložný priestor horných skriniek patrí medzi najpoužívanejšie, všetko tu máte po ruke.

Dokážeme všetko skryť

vysuvy 2
Poriadok v kuchyni si zabezpečíte pokiaľ má všetko svoje miesto. Máte stále prehľad a poriadok. Nájdeme to správne kovanie, mechanizmus, výsuvy aby sme Vám spravili miesto pre čokoľvek /potravinová skrinka, vysoké fľašky, koreničky,...

Dáme Vám voľnosť pri otváraní dvierok

vysuvy 3
Praktické výsuvy ako nový spôsob podpory otvárania pre väčšiu voľnosť obsluhy. Stačí sa dotknúť dvierok a ostatné spraví technika. Tiché a automatické zatváranie je samozrejmosťou.

Nápady na každom centimetri kuchyne

Výsuvy
Je to omnoho viac, čo dokážeme zakomponovať do skriniek, je len na Vás si vybrať užitočné a praktické pomôcky v podobe mechanizmov do Vašej kuchyne.
Napr. chcete mať vždy čerstvý chlieb ? alebo vedľa sporáku mať ihneď po ruke olej, ocot, koreničky ?
Viete kde dať utierku, čistiace prostriedky ?
Separujete odpad? Využívať výhody drviča potravinového odpadu ? Potrebujete dodatočnú pracovnú plochu ?

VÝHODY POŽITIA SYSTÉMOV BLUM V KUCHYNI:

  • Hladký a tichý chod zásuviek, dvierok.
  • Jednoduché zatváranie bez námahy.
  • Neobmedzený výber mechanizmov.
  • Dokonca systém dotykového otvárania bez uchýtov.